Vánoční výprava 16.-18.12.

Ahoj!

Čeká nás dlouho očekávaná vánoční výprava. Samozřejmě i tentokrát se máte na co těšit. Soutěž o nejdelší papírový řetěz nám stále běží už dlouhá léta. Řetěz prostě musí být co nejdelší a musíte ho přivézt na vánočku.
Druhá věc jsou dárky. Každý Vorvaň přinese jeden ručně vyrobený dárek, který nebude určen pro nikoho, zamícháme je a proházíme si je mezi sebou pro větší napětí. Ostatní dárky samozřejmě popište podle příjemce. V neposlední řadě si určitě přineste nějaké cukroví, nebo dobrou buchtu od maminky.
Poslední rozdíl od ostatních výprav je slušně oblečení na štědrovorvaní večeři. Kroj se šátkem se také počítá.

Budeme v klasické vytápěné klubovně se vším zázemím v Lomnici nad Popelkou. Bude tam tedy ale i tak zima, takže doporučujeme přibalit teplejší oblečení. V plánu je i krátký výlet, tak se na něj podle vlastního uvážení připravte.

Sraz: pátek 16.12. v 16:40 na Hlavním nádraží v Nymburce
Příjezd: neděl 18.12. ve 13:00 tamtéž

S sebou: teplý spacák, karimatku, teplé oblečení a boty podle počasí, přezůvky, baterku, papír, tužku, šátek, provaz, stezku/nováčka, ešus, hrnek, příbor, jídlo a pití na pátek, osobní hygiena, oblíbená stolní/karetní hra (dobrovolné)
550 Kč na osobu, osobní léky, kartičku pojištěnce, kartičku prokazující věk (kvůli jízdenkám), krahujecké tričko, případně skautský šátek a kroj, nebo jiné slušné oblečení na tradiční vánoční večeři