Chcete nás podpořit?

Pokud jste s naší činností spokojeni nebo jsou Vám prostě myšlenky skautingu sympatické, uvítáme Vaši podporu. Můžete ji vyjádřit mnoha způsoby, z nichž některé jsou zmíněny dále. Pokud nám chcete s čímkoliv pomoc, ozvěte se nám na vorvan@skaut.cz!

Propagujte naši činnost

• Vrací se Vaše dítě z oddílových schůzek nadšené? Doporučte nás svým známým s dětmi!
  • Máte obchod/firmu/ordinaci…, kde můžete umístit plakát či letáčky s kontakty na nás?

Tvořte program s námi

• Věnujete se modelářství, keramice, fotografování či čemukoli jinému? Rádi uvítáme nezvyklé zpestření programu!
  • Máte zajímavou práci? Můžete nám o ní přijít něco povědět nebo zařídit prohlídku Vašeho pracoviště?
  • Zapojte se naplno do týmu vedoucích v některém z oddílů v našem středisku!

Podpora službou

• Můžete nabídnout chatu či levné ubytování v zajímavé lokalitě pro naši akci?
  • Máte k dispozici nákladní auto, např. pro odvoz vybavení na tábor?
  • Znáte někoho, kdo by nám mohl čas od času něco barevně vytisknout?
  • Jste manuálně zruční a chcete nám pomoci zvelebit naše základny?

Materiální a finanční podpora

• Rádi s Vámi sepíšeme darovací smlouvu – dar si můžete odečíst z daní.
  • Vlastníte přebytečné nářadí/nádobí/nábytek/sportovní náčiní…, pro které už nemáte využití?
  • Peněžité dary můžete zasílat na střediskový účet 2200111281/2010

Dejte nám zpětnou vazbu

• Pokud jste s námi spokojeni, pochvalte nás – uděláte nám radost 🙂
  • Pokud máte návrh na zlepšení, dejte nám ho vědět osobně či na vorvan@skaut.cz