Tábor 2018

Milí Vorvani,

jak jste již možná zaslechli, letos pojedeme na střediskový tábor spolu s Amazonkami, Včeličkami a s Tygříky na Kačerovnu. Níže přikládám dopis od vedoucí tábora a od táborového hospodáře, kde  jsou pokyny k vyplnění přihlášky, posudku a souhlasu s poskytováním zdravotních údajů. Prosím, věnujte jim chvilku svého času a vše odevzdejte včas a správně vyplněné. Pokud byste čemukoliv nerozuměli, neváhejte mi volat či psát.

Pokud nemáte možnost si papíry vytisknout, prosím, napište mi na mp@skaut.cz, doneseme vám to na páteční oddílovku.

Mějte se krásně!
MPík

Vážení rodiče,

dostáváte do rukou materiály potřebné k přihlášení Vašeho dítěte na tábor skautského střediska Krahujec Nymburk. Tábor proběhne v termínu 30.6. – 14. 7. 2018 na tábořišti Kačerovna u obce Ledce. Prosím Vás o dodržení níže uvedených termínů pro odevzdání jednotlivých částí zpět vedoucím oddílů. V případě nejasností ohledně přihlášek či plateb kontaktujte vůdce tábora (viz dole).

Součástí přihlášky jsou tyto dokumenty:

Prohlášení o bezinfekčnostiodevzdat při odjezdu na tábor (společně s kartičkou zdravotní pojišťovny)

Účastnický poplatek:

• Informace o platbě poplatku za tábor:
    • Bankovní spojení pro platbu:

Číslo účtu: 2200111281/2010, Fio Banka, a. s.

Variabilní symbol je zde.

Částka: 3 000,- Kč

• Žádáme o zaplacení poplatku za tábor do konce května. Pokud preferujete platbu v hotovosti, kontaktujte vůdce vašeho oddílu.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Martin Pařez, hospodář tábora. Tel. 605 107 669, e-mail monti@krahujec.cz

Veronika Bečanová, vedoucí tábor. Tel: 606 945 575, e-mail Veronika.megi@seznam.cz