Skauting doma – radíme jak na to!

Obvyklé skautské akce jsou už dva týdny přerušené, ale my jedeme dál! Příští pátek navážeme další onlajnovkou (podrobnosti brzy).

Ale i mezi schůzkami toho můžeš spoustu podniknout. Přinášíme pár tipů, jak skautovat z domova, a do zpátky do „normálního“ života naskočit lepší

Zapoj se do KoronaChallenge!

Krahujci připravili soutěž otevřenou nejen skautům, ale i rodičům, sourozencům a kamarádům. Dejte se do plnění výzev – všechny informace jsou ZDE.

Vrhni se na stezku!

Opraš svou Cestu země, vody, vzduchu či ohně – spousta aktivit se nejlépe plní právě doma v „karanténě“. Jejich seznam najdeš ZDE.

Získej odborku!

Splň si nějakou z desítek skautských odborek a pochlub se novými dovednostmi a nášivkou na kroji! Všechny jsou ZDE a vybere si úplně každý. Některé jsou dokonce upravené tak, aby je šlo lépe plnit doma (ZDE). Popros rodiče nebo někoho z vedení, aby ti dělal patrona (tj. poradil ti s plněním).

Zlatý tip na závěr…

Propoj plnění stezky, odborek a Koronachallenge! Spousta aktivit a výzev na sebe navazuje, jak rychle zjistíš 🙂

Vraťme se lepší!

Vaše vedení