Pozvánka: Výprava s Tygříky do Dvora Králové nad Labem

Konec prozatím studeného listopadu si pojedeme užít do Krkonošského podhůří. Je tedy možné, že nás opožděnou návštěvou poctí Martin na bílém koni, pán Krakonoš či jiné místní celebrity 🙂104551498

Sraz: 25. 11. 16:40 na hlavním nádraží v Nymburce

Konec: 27. 11. 13:00 tamtéž

Co s sebou? 500 Kč (vlak, ubytování, jídlo, program), nějaké jídlo a pití na pátek (budeme vařit teplou polévku, ale pro jistotu), spacák, karimatku, ešus/misku, lžíci, kapesní nůž, baterku, hygienu, zpěvník z tábora, 5P (papír, tužka, šátek, vazačka, stezka/nováček), oblečení a boty do podzimní přírody (takže i čepici a rukavice), pláštěnku, přezůvky, žluté krahujecké tričko a hnědý skautský šátek (kdo má), kartičky na zaklínačskou hru Gwent (kdo už na oddílovce dostal), pokud chcete, společenské hry.

Nezapomeňte vše sbalit do jednoho velkého batohu, od nádraží půjdeme kus do klubovny!

Pokud byste nám chtěli na snídani upéct nějakou dobrotu, budeme rádi. Pokud nemáte tu možnost, nevadí, jak jste mohli vidět na našem Instagramu, péct umíme taky 🙂