Organizačky na Intercamp

Za necelý měsíc se někteří z nás vydají na Intercamp do Holandského De Steegu. Přinášíme proto důležité informace o naší výpravě.

Sraz: ČTVRTEK 6. 6. v 20:00 na parkovišti u ZŠ Tyršova

Příjezd: PONDĚLÍ 10. 6. 20:00 na parkovišti u ZŠ Tyršova (doba příjezdu je pouze orientační, budeme Vás informovat dle aktuální situace)

Seznam věcí

Důležité: Cestovní doklad (OP nebo pas), kartička pojišťovny, eura (nic se oficiálně platit nebude, ale budeme se cestou zastavovat na jeden menší výlet ve městě, kde bude možné zakoupit si snídani cestou tam, to samé s obědem cestou zpátky), Souhlas s vycestováním dítěte do zahraničí (ke stažení níže)

Na sebe: žluté krahujecké tričko, skautský šátek, intercampové šátky (případně jakékoliv jiné na výmnu, kdo má, tak třeba i nášivky), kroj, oblečení pro jakékoliv povětrností podmínky, pláštěnka, pokrývka hlavy, boty do terénu

Na spaní: spacák, karimatka, teplé oblečení na spaní, případně deka

Osobní: hygienické potřeby, toaletní papír, láhev na vodu, baterka, kapesní nůž, jídelní potřeby, opalovací krém, osobní léky, jídlo na cestu (jede se necelých 10 hodin autobusem), plechovka (na program na místě, sami jsme zvědaví, co to bude), menší batoh na výlet

Ve skupinkách: stan, bezpečné vybavení pro vaření (nezapomeňte třeba na utěrku a sirky), kanystry nebo jiné nádoby na pitnou vodu, dostatek potravin pro všechna jídla (pátek – snídaně (bude možno zakoupit), oběd, večeře, sobota – snídaně, oběd do balíčku s sebou na výlet, večeře, neděle snídaně, oběd, večeře (festival mezinárodního jídla, něco typického pro ČR, co může ochutnávat hodně lidí) pondělí – snídaně, oběd do autobusu (případně na benzince), večeře buď v autobuse, nebo až doma 😊 )

Všechny věci zabalte do velkého batohu (včetně stanu nejlépe) Nic nenoste v rukou. Stan si můžete ve skupince rozdělit na víc částí. Pokud nemáte možnost vzít stan, zeptejte se vedoucího na zapůjčení (čím dříve, tím lépe pro vás).

Co se týče platby za dopravu, vše se bude řešit až po akci podle reálného počtu najetých kilometrů, ale cena se bude pohybovat v rozmezí cca 1000-1300 Kč.

S případnými dotazy se obraťte na email vorvan@skaut.cz