APRÍL!!!

Následující červený text je aprílový žert. Uvidíme se na oddílovce v pátek 6. 4. výjimečně na Tyršovce!

V dnešní sváteční den bohužel musíme zveřejnit znepokojivou zprávu. V minulých dnech vedení našeho střediska vedlo jednání s představiteli města Nymburk ohledně prodloužení pronájmu areálu Veslák. Bohužel se nám po téměř 20 letech nepodařilo dohodu prodloužit a budoucí osud celého areálu včetně naší klubovny a vagonů je velmi nejistý. Zatím nepotvrzené zdroje říkají, že město má v plánu pozemek prodat developerské firmě PNS, která na něm vytvoří parcely pro novou výstavbu.

Protože se s tímto osudem nehodláme jen tak smířit, obracíme se na Vás s žádostí o pomoc. Pro začátek jsme vytvořili internetovou petici, kterou můžete podepsat ZDE. V další fázi máme v plánu zorganizovat demonstraci před budovou radnice, jejíž předběžný termín je 31. dubna. Budeme rádi, když nás svým podpisem či účastí na akci podpoříte!

Pro další schůzky počínaje už tou příští týden se nabízí několik variant, které prosím každý zvažte:

1. Schůzky budou jiný den než v pátek na Rejdišti či na Tyršovce
  2. Schůzky budou ve stejný čas jinde, např. u někoho doma – může někdo nabídnout vhodný prostor?
  3. Spojení schůzek s jiným oddílem (poslední možnost)

Předem děkujeme za podporu a věříme, že i díky ní se nám podaří klubovna na Vesláku zachránit! #zachranteveslak