10.-11.3. Výprava na Klíč VIII

Ahoj!

Už se konečně nachýlil čas další výpravy a tentokrát nás čeká náš tradiční výstup, letos už osmý rok na horu Klíč u Nového Boru. Tentokrát bude tato tradice poněkud netradiční, jelikož bude výprava pouze na pátek a sobotu a spát budeme na Vesláku. Večer si, pokud dá počasí, opečeme buřty na ohni a zahrajeme na kytaru. Budeme sice topit, ale i tak může být v noci dost zima, tak na to při balení myslete.

Sraz: pátek 10.3. v 16:00 na Vesláku
Rozchod: sobota 11.3. v 17:46 na Hl. nádraží v Nymburce

S sebou: teplé oblečení dle počasí, pevné boty, spacák, karimatku, hygienu (sprchovat se ale tentokrát nebudeme) provaz, stezku/nováčka, šátek, tužku, papír, jako vždy oceníme buchtu ke snídani :D, pití (klidně víc, na Vesláku neteče voda, voda navíc ale bude, nebojte)
200 Kč (vlak a jídlo) 5x papírovou kouli, je důležité aby dobře držely pohromadě, tutoriál zde

Dále nabízíme možnost si v sobotu ráno většinu věcí nechat v klubovně, kterou zamkneme. S malými batohy vyrazíme na Klíč, a až se vrátíme, otevřeme Vám klubovnu a vrátíme věci.

Těšíme se! Vaše vedení