Výprava 17. listopadu s Amazonkami

Chcete se dozvědět pravdu o historické události, která se váže k 17. 11. 1989?

Pojeďte na tuto skautskou výpravu a staňte se součástí velké události, která se zapsala do dějin.

Sraz: 16. 11. 2018 před hlavním nádraží v Nymburce v 15:30

Návrat: 18. 11. kolem 12.h na hlavním nádraží v Nymburce

S sebou: jídelní potřeby (ešus, hrníček, lžíce), hygienické potřeby, pevné boty, teplé oblečení, sportovní oblečení (do tělocvičny), přezůvky, baterka, šátek, vazačka, papír a tužka, večeře na pátek, láhev s pitím, karimatka, spacák, průkazka s fotografií a datem narození (do vlaku na prověření identity), průkaz pojištěnce, pláštěnka, žluté krahujecké triko a skautský šátek, KPZ, mapa Prahy (třeba aplikace mapy.cz na smartphone), buzola (stačí do trojice),500 kč (klubovna, jídlo, vlak, zážitková akce), menší batoh (když se půjdeme někam projít, abyste nemuseli tahat celou krosnu)

Batoh/krosna do které všechno dáte by měl být tak velký, abyste ho unesli alespoň 5 km.

Pokud se rozhodnete jet, zde je několik pravidel, na které musíte myslet.

• Akce bude tajná pod dozorem VB a STB, proto se chovejte přirozeně jako obyčejní lidé = nebuďte nijak podezřelí
  • O tom, že někam jedete dejte vědět pouze nejbližší rodině. Na sociální sítě nic nezveřejňujte, neměl by se to nikdo dozvědět.
  • Buďte pozorní na všech krocích. Někdo vás může sledovat.
  • Odevzdat do 16. 11. 2018 vyplňěný formulář vedoucím (formulář ke stažení zde)