Vánoční výprava 14. – 16. 12.

Zdravíme,

Vánoce se nám přiblížili a s nimi i naše tradiční Vánoční výprava. Tentokráte do České Skalice.

!!! DŮLEŽITÉ !!! – Je třeba předem potvrdit svou účast na výpravě na email vorvan@skaut.cz (kvůli místenkám). Udělejte tak prosím nejpozději do pondělí 10.12. do 20:00

Sraz: pátek 14.12. v 16:35 Nymburk hl.n.

Konec: neděle 16.12. 13:00 tamtéž

Co s sebou? 450 Kč (vlak, ubytování, jídlo, program), jídlo a pití na pátek, spacák, karimatku, ešus/misku, lžíci, kapesní nůž, baterku, hygienu, 5P (papír, tužka, šátek, vazačka, stezka/nováček), oblečení a boty do terénu, pláštěnku, přezůvky, žluté krahujecké tričko a hnědý skautský šátek (kdo má), společenské hry (kdo chce), průkazka s fotkou prokazující věk, „sváteční“ oděv (např. košile + kravata/motýlek), dárky pro ostatní, cukroví (popros doma o vzorek 😉)

Dárky pro ostatní: je tradicí, že každý vyrobí alespoň jednu věc, kterou potom dáme pod stromeček a někdo si ji náhodně vezme (ne autor, samozřejmě). Dále můžete samozřejmě přinést libovolný počet dárků pro ostatní, klidně i jmenovitě.

Vaše Vedení