Přihlašování na INTERCAMP

Vážení rodiče, milí Vorvani,

zde jsou slíbené podrobné informace o akci INTERCAMP 2019.

Intercamp je mezinárodní setkání cca 4000 skautů a skautek ve věku 11-17 let. ČR se z dalšími sedmi státy střídá jako hostitel akce (naposledy 2016 v Jaroměři za účasti našeho oddílu, příští u nás bude až 2024!). V příštím roce se Intercamp koná v Holandsku a náš oddíl má opět šanci být u toho!

A konkrétně?

Datum: 6. – 10. 6. 2019 v De Steeg v Holandsku

Účastnický poplatek: 560,- + cena dopravy a vlastní přivezené/zakoupené jídlo

Momentálně jsme ve fázi předběžných kalkulací od různých autobusových společností, které by nás dovezly přímo na místo. Dosud nejvýhodnější nabídka vychází cca 1800,-/osoba, vše je ale v jednání.

Logisticky: Účastníci spí ve vlastních stanech, vaří si svá jídla na vlastních vařičích v předem rozdělených skupinkách podle toho, kolik se nás rozhodne jet.

A co se týče programu: Intercamp klade důraz na mezinárodní přátelství. Ať už se jedná o zahajovací průvod, ceremoniál, aktivity v kempu, výlet, návštěvu národního parku, procházky po městě, velké hry, koncerty, čajovnu, deskovky či cokoliv jiného, všude je kladen důraz na to, aby účastníci poznali co nejvíc lidí a prohloubili nejen znalosti angličtiny, ale hlavně ostatních kultur.

Co udělat, pokud chcete jet?

V případě zájmu nám prosím mailem zašlete nebo přineste na akci vyplněnou podepsanou závaznou přihlášku a uhraďte zálohu 600,-, a to nejpozději do 26.10.! Akce má vzhledem k obrovskému zájmu velmi omezený počet míst, takže rozhoduje každý den!

Platební údaje: Převod na účet 2200111281/2010 s variabilním symbolem 619, do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno dítěte.

Přihláška ke stažení ZDE.

V případě dotazů se na nás samozřejmě obraťte.

Vaše vedení