Prahou plnou Strašidel 12.1.2019

Zdravíme,

Našemu oddílu se naskytla možnost zúčastnit se akce „Prahou plnou Strašidel“ konanou 12.1.2019. Jedná se o jedinečnou noční cestu Prahou doprovázenou různými strašidly a šiframi.

Na akci je ale nutné se registrovat předem, tudíž prosíme, aby ti, kteří mají zájem se akce zúčastnit, se nejpozději do středy 9.1.2019 zaregistrovali na email vorvan@skaut.cz

Pokud se chcete připravit na šifry, které nás při cestě potkají doporučujeme prostudovat následující dokument.

Sraz: 12.1. v 12:30 na Nymburském hlavním nádraží

Konec: 12.1. cca v 21:00 tamtéž

S sebou: 100 Kč, teplé oblečení, baterku (nejlépe čelovku), papír, tužka, průkazka prokazující věk s fotkou, čaj (kdo chce), do skupinky klíč k šifrám (vytištěný)

Ze tmy jedné z pražských uliček vybíhá tříčlenná skupina. Udýchaně se zastaví pod lampou a jeden z nich vytahuje z kapsy malý sešitek. Nad ním se rozvíjí živá diskuse.
„Říkám ti, je to pozpátku…“
„Ale ani náhodou, musíš číst každé třetí koukej …B…A…M…“
Netrvá dlouho a skupina se dohodne, vytáhne mapu a zkontroluje směr. Po chvilce strávené na světle se opět vrhají do temnoty, kde na ně čeká další ze strašidel.

Strašidla.net

Vaše Vedení