Pozvánka: Svojsíkův závod 27. 4. 2019

Po dvou letech je tu opět klání skautských družin, tentokrát pod taktovkou našeho střediska.

Pokud jste tak ještě neučinili, prosím pošlete ještě dnes informaci o Vaší účasti či neúčasti na mail vorvan@skaut.cz. Děkujeme!

Začátek: 8:15 na Vesláku

Konec: cca 16:00 tamtéž

S sebou každý: 70 kč, láhev na pití, jídlo na celý den, pláštěnka, KPZ, vazačka, šátek, tužka, zápisník, kapesní nůž, oblečení na závodění (doporučuje se žluté krahujecké tričko), kroj a šátek

S sebou do družiny: lékárnička, telefon s foťákem a datovým připojením/foťák, pokud není na microUSB, tak kabel s sebou

Vzhledem k předpovědi počasí, buďte vybaveni na chladnější teploty. Program bude probíhat venku.

Na startu bude k dispozici pitná voda, toalety a jako zázemí skautská klubovna, příp. altán a stan. Podle počasí bude uzpůsoben i doprovodný program pro družiny, které závod dokončí dříve.