Info pro rodiče: Registrace členů a akce v roce 2017

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za důvěru do nás vloženou v uplynulém roce. Těšíme se, že nám své děti budete svěřovat i nadále a umožníte jim získávat zážitky, schopnosti a kamarády, které členství ve skautu přináší.

S novým rokem souvisí několik veledůležitých informací:

Registrace

Jako každý rok Vás žádáme o zaplacení registračního poplatku. Jeho výše se, i díky stálé podpoře města Nymburk, oproti minulým letům nezměnila.

Registrací Vašeho dítěte ve skautské organizaci máte zajištěno, že bude vedeno zkušenými a řádně vyškolenými dobrovolníky se zdravotnickým kurzem a bude směřováno k životu dle skautského zákona. Vaše dítě je registrací též řádně pojištěno na všech skautských akcích. V ceně je rovněž automatické zasílání skautského časopisu 5x ročně. Část poplatku je použita na základní výdaje související s provozem oddílu a střediska, např. na správu základem a vybavení.

Základní částka činí 500 Kč. Pokud chcete v našem středisku Krahujec (v kterýchkoli oddílech) registrovat více sourozenců, každý z nich platí snížený příspěvek ve výši 400 kč.

Registrační poplatek prosím uhraďte nejpozději do pátku 20. 1. 2017, a to bankovním převodem podle těchto pokynů:

Číslo účtu: 2200111281/2010

Variabilní symbol: Registrační číslo člena (seznam ZDE)

Do zprávy pro příjemce uveďte název oddílu („Vorvaň“)

Do poznámky uveďte jméno a příjmení člena

Děkujeme!

Výhled akcí do tábora

Orientační seznam akcí si můžete stáhnout ZDE.

Termíny akcí v něm uvedené se mohou změnit! Vždy aktuální termíny naleznete zde na webu v kalendáři. Podrobnosti o každé akci budou vyvěšeny zde přibližně týden před jejím konáním.

Letní tábor

Letní tábor se koná 1. – 15. 7. 2017. Po několikaleté odmlce ho prožijeme na střediskovém tábořišti Kačerovna u obce Ledce, okres Mladá Boleslav, a to opět společně s oddílem Amazonky. Bližší informace a přihlášky zde budou vyvěšeny během několika týdnů. Oddíly Včeliček a Tygříků budou tábořit na vlastním tábořišti a s týdenním časovým posunem (tedy 8. – 23. 7.).

Chcete nás podpořit?

Pokud chcete a máte možnost naši činnost podpořit, budeme samozřejmě velmi rádi. Obraťte se na nás na akcích či na vorvan@skaut.cz. Podpořit nás můžete třeba takto:

• Doporučení našich oddílů Vašim známým s dětmi.
  • Možnost občasného barevného tisku (v jakémkoli množství).
  • Máte-li pocit, že děláme dobrou práci, pochvalte nás 🙂 Máte návrh na zlepšení? Napište nám!
  • Další možné způsoby podpory naleznete ZDE. Děkujeme!